Samodzielna naprawa komputera - to nie jest niemożliwe....

 

Naprawa Komputerów i Laptopów

.:: Mikroprocesor

Mikroprocesor

mikroprocesor Mikroprocesor to główny element naszego komputera. Jeżeli nam się popsuł, musimy udać się do serwisu, który nam naprawa komputerów. Wszystko zależy od tego jaki mamy procesor. Jest głównym wyznacznikiem klasyfikacji komputerów osobistych. Mikroprocesor to mikroukład krzemowy, który zawiera jednostkę centralną komputera. Wykonuje on zadania na podstawie instrukcji otrzymanych od programów.

Zegar jest podstawową usterką mikroprocesorów jest zegar. Dlatego naprawa komputerów warszawa powinni wykonać specjaliści. Zegar określa, z jaką częstotliwością mikroprocesor przetwarza dane. Taką częstotliwość podaję się w megahercach (MHz). W zależności od typu procesora mamy różne gniazda na płycie głównej.

W celu umożliwienia bezpośredniego łączenia układów wymagającej szybkiej wymiany danych z mikroprocesorem zostały utworzone tzw. magistrala, która dość często jest naprawa komputerów warszawa ursynów. Jest to elektryczne łącze pomiędzy układami w komputerze. Określa ona ile bitów może przesłać za jednym razem.


Pogotowie Komputerowe Warszawa
Serwis Komputerowy Warszawa
Naprawa Komputerów Warszawa
Naprawa Laptopów Warszawa
Naprawa Notebooków Warszawa
.